YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI
06 Mart 2024

BAŞVURULARI HAKKINDA

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından 29.04.2024 - 10.06.2024 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecek olup, eğitim programının başvuru tarihleri 04.03.2024 - 15.03.2024’dir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların  “Başvuru Adresi” başlığında yer alan https://ekip.saglik.gov.tr/Account/Login?returnUrl=%2F duyuru ekinde bulunan “Başvuru Formunu” doldurarak, başvuruda bulunulmak istenilen ilgili eğitimin program sorumlusunun mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Program Sorumlusu: Nuran ÇEÇEN

Mail: nuran.cecen@saglik.gov.tr

Tlf: (0454) 310 20 20/1880/1355

Başvuru için Gerekli Belgeler: 

Bu sertifika programına yoğun bakımda çalışan veya çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkisi almış) ve sağlık memurları (toplum sağlığı) katılabilir.

Başvuru Formu (Hastane Başhekim ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü tarafından onaylı)
Nüfus cüzdanı fotokopisi (arkalı önlü)
Yoğun bakımda çalıştığı tarih aralığını belirten görev belgesi
Yoğun bakımda çalışmıyor ise çalıştırılması planlandığına dair hastane yönetimi tarafından eğitim merkezine hitaben yazılmış resmi yazı
Hemşire, Ebe ve Sağlık Memuru olduğunu belirten diploma fotokopisi (arkalı önlü)
Hemşire Yetki Belgesi (Ebeler için)
ÇKYS Son Durum Bilgileri
 

NOT: Başvuru yapmak isteyen personeller başvuru belgelerini bizzat iletilebileceği gibi yukarıda yer alan e-mail adresi yoluyla da başvuru yapabilecektir. Başvuru e-mail yoluyla gönderildi ise başvuru sahibinin belgelerin ulaştığından emin olması gerekmektedir.

Yoğun bakım