Nasıl Muayene Olabilirim
07 Şubat 2024 check_sign_icon_blue.png
   
 Hastanemizde muayene olabilmek için ; SGK kapsamında olan her hastanın T.C vatandaşlık numarasının belirtildiği kimlikleri ile başvurmaları gerekmektedir. 
 check_sign_icon_blue.pngHastanemizde hizmet veren poliklinikler için tıklayınız.
  check_sign_icon_blue.png
 On-line randevu almak için tıklayınız.
 
 

 check_sign_icon_blue.png  Polikliniklerde Sabah 09:00 ile 12:00 öğleden sonra 13:00 16:00 arasında hizmet verilmektedir.

clock-309117_960_720.png
 check_sign_icon_blue.png
Polikliniklerde günlük hasta kayıtları sabah 07:30’da başlamaktadır. Hasta kayıtları doğrudan Hasta kabuller ve Poliklinik sekreterlerince verilmektedir. Saat 09:00’dan sonra hasta kayıtları her katta mevcut olan hasta kabullerimizden yapılmaktadır. 

 check_sign_icon_blue.png Özel durumlarda isminin açıklanmasını istemeyen hastalar kayıt sekreterine durumu bildirir. Hastaya rumuz uygulaması yapılarak kayıt edilir ve bilgilendirilir.
 check_sign_icon_blue.png  ÖNCELİĞİ OLAN HASTALAR
1) Acil vakalar iAni gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahale yapılması gerektiğine hekim tararından karar verilen vakalar),
2) Engelli hastalar.
3) Hamileler.
4) Hizmetteki Türk Silahlı Kuvvetleri . Jandarma.Genel.Komutanlığı ve S.G.K.lığı rütbeli personeli,
5) Harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gaziler ile aileleri.
6) 65 yaş üstü yaşlılar.
7) Yedi yaşından küçük çocuklar.
8) öncelikli olarak garnizon dışından şevkle gelenler olmak üzere, hizmetteki TSK. J.Gn.K.Iığı ve S.G.K.lığı personeli ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler.
9) Emekli TSK. J.Gn.K.Iığı ve S.G.K.lığı personeli ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler
 
 check_sign_icon_blue.png  Engelli ve yaşlı hastalarımız, kendileri için ayrılmış bekleme koltukları, tuvalet ve otoparkı kullanabilirler. 
 check_sign_icon_blue.png  Engelli ve Yaşlı  önceliği olduğundan, monitörlerde öncelikli numaralar olarak belirtilmelidir.
 

 
 check_sign_icon_blue.png  Karşılama, Yönlendirme ve Danışmanlık ihtiyaçlarınız için Danışmalardaki görevlilerden yardım isteyiniz.
 check_sign_icon_blue.png
 Tekerlekli sandalye ve sedye gibi ihtiyaçlarınız için Yönlendirme ve Danışma görevlilerinden yardım isteyiniz
 check_sign_icon_blue.png Pazartesi , Salı, Çarşamba, heyet hastalarımız, polikliniklerde muayene olabilmektedir. Perşembe ve cuma günleri toplanan sağlık kurulu toplantıları yapılmaktadır. Perşembe günü Türk Silahlı Kuvvetleri  sağlık kurulu toplantısı, cuma günü engelli ve bakım raporları ile ilgili toplantı yapılmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetleri  sağlık kurulu raporları 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Engelli ve Çözger raporları 10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.   
  check_sign_icon_blue.png Hastanemizde ihtiyacınız halinde Bebek Bakım ve emzirme Odası bulunmaktadır. (zemin katta) 
 check_sign_icon_blue.png  Laboratuar tahlil sonuçlarınızı size bildirilen sonuç verme sürelerine uygun olarak e-nabiz sistemi üzerinden görebilirsiniz.   
   check_sign_icon_blue.png Şikayet, Memnuniyet ve Önerileriniz için giriş katta bulunan Hasta İletişim Birimi'ne bizzat başvurabilir,  Poliklinik ve Servislerdeki dilek öneri  kutularımızı ve web sayfamızı kullanabilirsiniz. Web sayfamızdan başvurmak için tıklayınız 

 check_sign_icon_blue.png  Değerli eşyalarınızın kaybolmasına karşı önleminizi alınız, gerektiğinde güvenlik görevlilerine başvurunuz.  (GÜVENLİK TEL:5000 - 5001) 
sayfa altı.png