T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Nasıl Muayene Olabilirim

Güncelleme Tarihi: 25/12/2019 check_sign_icon_blue.png
   
 Hastanemizde muayene olabilmek için ; SGK kapsamında olan her hastanın T.C vatandaşlık numarasının belirtildiği kimlikleri ile başvurmaları gerekmektedir. 
 check_sign_icon_blue.pngHastanemizde hizmet veren poliklinikler için tıklayınız.
  check_sign_icon_blue.png
 On-line randevu almak için tıklayınız.
 
 

 check_sign_icon_blue.png  Polikliniklerde Sabah 09:00 ile 12:00 öğleden sonra 13:00 16:00 arasında hizmet verilmektedir.

clock-309117_960_720.png
 check_sign_icon_blue.png
Polikliniklerde günlük hasta kayıtları sabah 07:30’da başlamaktadır. Hasta kayıtları doğrudan Hasta kabuller ve Poliklinik sekreterlerince verilmektedir. Saat 09:00’dan sonra hasta kayıtları her katta mevcut olan hasta kabullerimizden yapılmaktadır. 

 check_sign_icon_blue.png Özel durumlarda isminin açıklanmasını istemeyen hastalar kayıt sekreterine durumu bildirir. Hastaya rumuz uygulaması yapılarak kayıt edilir ve bilgilendirilir.
 check_sign_icon_blue.png Polikliniklerde Acil vakalar (Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahale, yapılması gerektiğinde, hekim tarafından karar verilen vakalar), hamileler, 65 yaş üstü yaşlılar, yedi yaşından küçük çocuklar, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gaziler, Engelliler (Değişik 2010/80 sayılı genelge) öncelik hakkı tanınmaktadır. 
 check_sign_icon_blue.png Engelli ve yaşlı  kayıtlarının kısa sürede yapabilmesi ve öncelikli sıra alabilmeleri için engelli,  giriş kat hasta Yaşlı Kayıt Bölümüne başvurunuz.
 
 check_sign_icon_blue.png  Engelli ve yaşlı hastalarımız, kendileri için ayrılmış beklme koltukları, tuvalet ve otoparkı kullanabilirler. 
 check_sign_icon_blue.png  Engelli ve Yaşlı  önceliği olduğundan, monitörlerde öncelikli numaralar olarak belirtilmelidir.
 

 
 check_sign_icon_blue.png  Karşılama, Yönlendirme ve Danışmanlık ihtiyaçlarınız için Danışmalardaki görevlilerden yardım isteyiniz.
 check_sign_icon_blue.png
 Tekerlekli sandalye ve sedye gibi ihtiyaçlarınız için Yönlendirme ve Danışma görevlilerinden yardım isteyiniz
 check_sign_icon_blue.png Pazartesi , Salı, Çarşamba, heyet hastalarımız, polikliniklerde muayene olabilmektedir. Perşembe ve cuma günleri toplanan sağlık kurulu toplantıları yapılmaktadır. Perşembe günü Türk Silahlı Kuvvetleri  sağlık kurulu toplantısı, cuma günü engelli ve bakım raporları ile ilgili toplantı yapılmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetleri  sağlık kurulu raporları 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Engelli ve Çözger raporları 10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Sağlık kurulu birimi için tıklayınız  
  check_sign_icon_blue.png Hastanemizde ihtiyacınız halinde Bebek Bakım ve emzirme Odası bulunmaktadır. (1. Kat A. Koridoru girişi) 
 check_sign_icon_blue.png  Laboratuar tahlil sonuçlarınızı size bildirilen sonuç verme sürelerine uygun olarak web sayfamızdan da görebilirsiniz.   
   check_sign_icon_blue.png Şikayet, Memnuniyet ve Önerileriniz için Poliklinik ve Servislerdeki kutularımızı ve web sayfamızı kullanabilirsiniz.  
 check_sign_icon_blue.png  Değerli eşyalarınızın kaybolmasına karşı önleminizi alınız, gerektiğinde güvenlik görevlilerine başvurunuz.  (GÜVENLİK TEL:1200)   
  
  
 check_sign_icon_blue.png   IVP,Tomografi,Kolon Tetkiki, USG,EMG,EEG gibi tetkiklerin randevusu, 1. Katta  yer alan Randevu Sekreterliğinden verilmektedir.
 check_sign_icon_blue.png  Anestezi uzmanlarımız tarafından, yeni hizmete açılan Ağrı Polikliniğimiz ile hizmete sunmaktayız.  
 check_sign_icon_blue.png  Aylık ve günlük hekim çalışma listelerimizi Doktorlarımız - Poliklinik Çalışma Listesi linklerinden, MHRS (merkezi randevu birimi) (454) 310-20-00 / 1782 numaralı telefonda, katlarda bulunan hasta kabullerden ve ilgili poliklinik sekreterinden öğrenebilirsiniz. (poliklinik dahili telefonlarını iletişim linkinden öğrenebilirsiniz)   
 check_sign_icon_blue.png  Göz Hastalıkları - Cildiye (Dermatoloji) - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniklerimiz ek hizmet binamız Nizamiye'de hizmet vermektedir  
 
 
 

check_sign_icon_blue.png
check_sign_icon_blue.png
check_sign_icon_blue.png