T.C. Sağlık Bakanlığı-Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Giresun İl Sağlık Müdürlüğü
T.C. Sağlık Bakanlığı-Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

RADYASYON ONKOLOJİSİ KLİNİĞİ

Güncelleme Tarihi: 13/04/2018

RADYASYON ONKOLOJİSİ UZMANI PROF. DR.SEVİL  ÇAĞIRAN KILÇIKSIZ GÖREVE BAŞLADI

Prof. Dr. Sevil Çağıran Kılçıksız hastanemizde göreve başladı. 

Radyasyon Onkolojisi Uzmanı  Dr. Sevil Çağıran Kılçıksız Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 1 Yıl İzmir Tepecik SSK Dahiliye Kliniği ve Semt Polikliniklerinde görev yaptıktan sonra önce Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Bilim Dalı (1 Yıl) sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD araştırma görevlisi olarak eğitimini tamamladı. Uzman doktor olarak sırasıyla;  ilk olarak İstanbul Lütfi Kırdar EAH Radyasyon Onkolojisi Kliniğinde (3 Yıl), daha sonra Hopital Tenon- Radyasyon Onkolojisi Bölümü-Paris-FRANSA (gözlemci) ve İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma hastanesi Radyasyon Onkolojisi Kliniğinde (5 yıl) görev yaptı.

Öğretim görevlisi olarak  9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD (Gaziantep Ü adına ‘’Konformal-3D Radyoterapi’’ eğitimi) ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD (Gaziantep Ü adına ‘’Konformal-3D Radyoterapi’’ eğitimi) görev yapan Prof. Dr. Sevil Çağıran Kılçıksız yardımcı doçent doktor  olarak  Gaziantep Ü Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD göreve başladı  (5 Yıl) ve doçent  ünvanını yine bu üniversitede aldı.
Prof. Dr. Sevil Çağıran Kılçıksız  Okmeydanı EAH (klinik idari sorumlusu; eğitim görevlisi  başasistan), Kolan İnt. Hospital İstanbul ve  Ceylan İnt.Hospital,Bursa hastanelerinde  görev yaptı.

AREL universitesi Tip Fakultesi Radyasyon Onkolojisi Anabilimdalinda profesor olarak unvan alan Prof. Dr. Sevil Çağıran Kılçıksız hastanemizde radyasyon onkolojisi Uzmanı Olarak Görev yapmaya başlamıştır.
 
IMG_0956 - Kopya.JPG