T.C. Sağlık Bakanlığı-Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Giresun İl Sağlık Müdürlüğü
T.C. Sağlık Bakanlığı-Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HASTANEMİZİN BÜYÜK BAŞARISI

Güncelleme Tarihi: 12/01/2018

Sağlık bakanlığı Kamu Hastaneleri  Genel Müdürlüğü İstatistik Analiz Ve Raporlama ve Stratejik Yönetim Daire Başkanlığının incelemeleri sonucunda hastanemizde açılan MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) kapasitesi oranının Türkiye genelinde ilk 10 sağlık tesisi içinde yer almıştır.

Bu kapsamda MHRS'nin aktif ve verimli kullanımından dolayı MHRS birimi çalışanları Habibe Tütüncü, Fatma Satgun, Melek Ayar Hastanemiz Başhekim Yardımcıları Uzm. Dr. Ayşegül Torun Göktaş, Uzm. Dr. Mustafa Büyükkör, Dr. Şevket Gürsoy tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

Yöneticilerimiz MHRS kullanımını tercih ettikleri için tüm hemşerilerimize ve MHRS biriminin aktif olarak çalışmasından dolayı birim çalışanlarına teşekkür etti.

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) uygulamasını 2010 yılında başlatmıştır. MHRS ile vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve sağlık hizmetlerinin daha etkin, verimli ve planlı yürütülmesi hedeflenmiştir. Uygulama ile vatandaşlarımız randevu alarak sağlık tesislerimize başvurabilmekte, sıra beklemeden ve randevu saatinde muayene olabilmektedirler. Bu da sağlıkta kaliteyi artırmakta, zaman ve işgücünden kazanç sağlamaktadır. vatandaşlarımızın MHRS’ye olan talepleri, randevu alarak muayene olma oranları günden-güne artış göstermektedir.

SEÇ01.JPG
IMG_9664.JPG
IMG_9665.JPG
IMG_9666.JPG
IMG_9667.JPG